Komunikat WD nr 1/09/2018

1. Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 27 kwietnia 2018r. ukarała KS Husaria Niegosławice karą upomnienia za brak protokołu w systemie Extranet z meczu KS Husaria Niegosławice-Płomień Czerna z dnia 21.04.2018.

2. Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 5 września 2018r. ukarała KS Piast Wichów karą finansową w wysokości 100zł za otrzymanie przez Sylwestra M. czerwonej kartki podczas rozgrywek kl.B Beskid Bożnów-Piast Wichów w dniu 2 września 2018r, oraz nakłada na w/w zawodnika karę 2 meczy dyskwalifikacji za niesportowe zachowanie. Kara biegnie od dnia 3 września 2018.

3. Wydział Dyscypliny Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że ukarał sędziego Krystian K., karą upomnienia za błędne wypełnienie protokołu w systemie Extranet po zawodach o mistrzostwo kl.B dnia 25.08.2018r. pomiędzy drużynami Victoria Siecieborzyce-Beskid Bożnów.

4. Wydział Dyscypliny Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że ukarał sędziego Marcin H., karą upomnienia za błędne wypełnienie protokołu w systemie Extranet po zawodach o mistrzostwo kl.B dnia 02.09.2018r. pomiędzy drużynami Zorza Brzeźnica-Błękitni Kotowice.

5.  Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 5 września 2018r. ukarała Klub Traper Chichy karą upomnienia za brak wpisu trenera do systemu Extranet z dnia 26 sierpnia 2018rw meczu pomiędzy Błękitni Kotowice-Traper Chichy.