Wydział Dyscypliny kom.nr 3 sezon 17/18

1. Dotyczy Klubu Zorza Brzeźnica

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 15 września 2017r. ukarała Klub Raptus Zorza Brzeźnica karą finansową w wysokości 100zł za brak opieki medycznej na zawodach kl B(brak wpisu w sprawozdaniu sędziego) w dn.10.09.2017r pomiędzy zespołami Zorza Brzeźnica-Raptus Dzikowice.

2. Dotyczy Klubu Husaria Niegosławice

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 15 września 2017r. ukarała Klub Husaria Niegosławice karą finansową w wysokości 100zł za brak trenera na zawodach kl B(brak wpisu w sprawozdaniu sędziego) w dn.09.09.2017r pomiędzy zespołami Płomień Czerna-Husaria Niegosławice.

3. Dotyczy Klubu Garbarnia Leszno Górne

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 15 września 2017r ukarała Klub KS Garbarnia Leszno Górne karą upomnienia, za otrzymanie przez pięciu zawodników kartek w jednym meczu na zawodach piłkarskich o mistrzostwo Klasy B rozgrywanych w Siecieborzycach 10 września 2017r.

4. Dotyczy Klubu Garbarnia Leszno Górne

w dniu 15 września 2017r. zawodnik Klubu Sportowego Garbarnia Leszno Krystian Mankiewicz, został ukarany karą dyskwalifikacji(czerwona kartka) dwóch meczy ligowych za atak wyprostowana nogą na nogi przeciwnika narażając go na niebezbieczeństwo kontuzji na zawodach o mistrzostwo klasy B rozegranych dnia 10.09.2017r. pomiędzy drużynami Victoria Siecieborzyce – Garbarnia Leszno Górne. Kara biegnie od dnia 11.09.2017r.