Wydział Dyscypliny kom.nr 5 sezon 17/18

1. Dotyczy Klubu UKS AP Falubaz IV Zielona Góra-Żg

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 28 września 2017r. ukarała UKS AP Falubaz IV Zielona Góra-Żg karą walkowera(jednocześnie zmieniając wynik meczu zgodnie ze sprawozdaniem sędziego z 22-3 na wynik 22-0) oraz karą finansową w wysokości 100 zł, za grę nieuprawnionych zawodników w meczu kategorii Orlik pomiędzy UKS Czarni I Żagań - UKS AP Falubaz IV Zielona Góra-Żg w dniu 24 września 2017r

2. Dotyczy Klubu Garbarnia Leszno Górne

w dniu 28 września 2017r. zawodnik Klubu Sportowego Garbarnia Leszno Michał Ławniczak, został ukarany karą dyskwalifikacji dwóch meczy ligowych za niesportowe zachowanie na zawodach o mistrzostwo klasy B rozegranych dnia 24.09.2017r. pomiędzy drużynami Piast Wichów-Garbarnia Leszno Górne. Kara biegnie od dnia 25.09.2017r.

3.  Sędzia Wojciech Ganczar

w dniu 28 września 2017r. ukarał sędziego Wojciech Ganczar, karą upomnienia za brak protokołu w systemie Extranet po zawodach o mistrzostwo klasy B rozegranych dnia 24.09.2017r. pomiędzy drużynami Piast Wichów-Garbarnia Leszno Górne. Nakłada również karę finansową w kwocie 100zł za wpisanie nieprawdziwych informacji w arkuszu dodatkowym.

Termin wpłaty 30dni