Komunikat WD nr 8

1. Kara dla Sędziego Radosława Pawlaczyka

Wydział Dyscypliny Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że ukarał sędziego Radosława Pawlaczyk, karą upomnienia za błędne wypełnienie protokołu w systemie Extranet po zawodach o mistrzostwo kl.B dnia 22.04.2018r. pomiędzy drużynami Raptus Dzikowice-Zorza Brzeźnica.

2. Kara dla klubu UKS Witków

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 4 maja 2018r. ukarała Klub UKS Witków karą finansową w wysokości 200 zł, za nieusprawiedliwione niestawienie się na zawody piłkarskie o mistrzostwo Klasy B rozgrywany w Brzeźnicy 29 Kwietnia 2018r

3. Kara dla Klubu Husaria Niegosławice

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 27 kwietnia 2018r. ukarała KS Husaria Niegosławice karą upomnienia za brak protokołu w systemie Extranet z meczu KS Husaria Niegosławice-Płomień Czerna z dnia 21.04.2018.

4. Kara dla Klubu Raptus Dzikowice

w dniu 4 maja 2018r. zawodnik Klubu Sportowego Raptus Dzikowice Kamil Kuźmiak, został ukarany karą dyskwalifikacji(czerwona kartka) trzech meczy ligowych za niesportowe zachowanie na zawodach o mistrzostwo klasy B rozegranych dnia 28.04.2018r. pomiędzy drużynami Płomień Czerna – Raptus Dzikowice. Kara biegnie od dnia 29.04.2018r.

Kara finansowa nałożona w związku z czerwoną kartką oznacza, iż zawodnik nie może występować w żadnej klasie rozgrywkowej do czasu uiszczenia kary finansowej, mimo odbycia kary dyskwalifikacji.

4.