Wydział Dyscypliny kom.nr 4 sezon 17/18

1. Dotyczy Klubu Piast Iłowa

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 21 września 2017r. ukarała Klub Piast Iłowa karą finansową w wysokości 100zł za brak opieki medycznej na zawodach drużyn Orlik(brak wpisu pozwolenia w sprawozdaniu sędziego) w dn.17.09.2017r pomiędzy zespołami Piast Iłowa- Sprotavia I Szprotawa.

2. Dotyczy Klubu Raptus Dzikowice

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 21 września 2017r ukarała Klub Raptus Dzikowice karą upomnienia, za otrzymanie przez pięciu zawodników kartek w jednym meczu na zawodach piłkarskich o mistrzostwo Klasy B rozgrywanych w Dzikowicach 17 września 2017r.

3. Dotyczy Klubu Garbarnia Leszno Górne

w dniu 21 września 2017r. zawodnik Klubu Sportowego Garbarnia Leszno Kamil Grzesiak, został ukarany karą dyskwalifikacji(czerwona kartka) dwóch meczy ligowych za niesportowe zachowanie na zawodach o mistrzostwo klasy B rozegranych dnia 17.09.2017r. pomiędzy drużynami Garbarnia Leszno Górne – Husaria Niegosławice. Kara biegnie od dnia 18.09.2017r.

4. Dotyczy Klubu Husaria Niegosławice

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 21 września 2017r ukarała Klub Husaria Niegosławice karą upomnienia, za otrzymanie przez pięciu zawodników kartek w jednym meczu na zawodach piłkarskich o mistrzostwo Klasy B rozgrywanych w Lesznie Górnym 17 września 2017r.

5. Dotyczy Klubu UKS AP Falubaz IV Zielona Góra-Żg

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 21 września 2017r. ukarała Klub UKS AP Falubaz IV Zielona Góra-Żg karą finansową w wysokości 100zł za brak opieki medycznej na zawodach kategorii Orlik(brak wpisu w sprawozdaniu sędziego) w dn.16.09.2017r pomiędzy zespołami UKS AP Falubaz IV Zielona Góra-Żg a SK-S Fiamp-Iskra Wymiarki.

6. Dotyczy Klubu UKS AP Falubaz IV Zielona Góra-Żg

Komisja Dyscyplinarna Podokręgu Żagań LZPN zawiadamia, że na posiedzeniu w dniu 21 września 2017r. ukarała UKS AP Falubaz IV Zielona Góra-Żg karą walkowera(jednocześnie utrzymując wynik meczu zgodnie ze sprawozdaniem sędziego) oraz karą finansową w wysokości 100 zł, za grę nieuprawnionych zawodników w meczu kategorii Orlik pomiędzy UKS AP Falubaz IV Zielona Góra-Żg a SK-S Fiamp-Iskra Wymiarki w dniu 16 września 2017r.